Yardm Yardm

Geri Git   HACK4SEC.NET | Hacking & Security > >

Yardım Odası Merak ettiğiniz, "acaba nasıl?" dediğiniz her konuda yardım alabileceğiniz bölümdür.

Yardm

Merak ettiğiniz, "acaba nasıl?" dediğiniz her konuda yardım alabileceğiniz bölümdür.

Yeni Konu aç  Cevapla  

Seçenekler Stil
Alt 01.Ocak.2017, 17:52   #1
Amiqo64
ER
Paylaşım
Güç
Tecrübe

Uzmanlık Alanınız

Standart Yardm

Birdaha senin böyle konunu veya özel mesajını görüyüm sınırsız ban yersin haberin olsun. //Solo Türk

Konu Solo Türk tarafından (01.Ocak.2017 Saat 21:40 ) değiştirilmiştir. Sebep: yeterli.
Alt 01.Ocak.2017, 18:01   #2
Sukunet
Orgeneral
Nereden : home /etc/networksys
Paylaşım
Güç
Tecrübe

Uzmanlık Alanınız

Bu tür işlemlerde vds - vps sunucuları kullanmanız önerilir.Kendi bilgisayarınızdan bu tür işlemleri denemekten kaçınınız.

Kullanıcı Kişisel İmzası
ιмαgιηαтιση ιѕ мσяє ιмρσятαηт тнαη кησωℓє∂gє.
ℓσ√ε ﹖
ŋε√εŗ ąɠąïŋ﹗﹗﹗
Alt 01.Ocak.2017, 21:39   #3
Solo Türk
 Solo Türk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Genel Kurmay Başkanı
Nereden : AMASYA
Paylaşım
Güç
Tecrübe

Uzmanlık Alanınız

Bu şahısa yardımcı olmayın. Ne hali varsa görsün. Bana sorduğu soruları kendisi araştırsaydı öğrenirdi. Birdaha senin böyle konunu veya özel mesajını görüyüm sınırsız ban yersin haberin olsun.

Kullanıcı Kişisel İmzası Kür şad’da 40 kişiyle Çin sarayını basarken mutlaka öleceğini biliyordu. Ama kendilerinden sonra geleceklerin dünyanın yeniden efendisi olacaklarını hayâl etmişlerdi.
Alp Arslanların, Osman Beylerin, Mustafa Kemallerin kanlarında onların ruhunun yaşamadığını kim inkar edebilir?.
Onların bir çoğu tarihin adsız kahramanları ve şanlı delileriydi.

Bizde onlardan daha deli olmak zorundayız.!

Hüseyin Nihâl Atsız
Alt 01.Ocak.2017, 23:18   #4
BİGSTAR
Albay
Nereden : HİDDEN
Paylaşım
Güç
Tecrübe

Uzmanlık Alanınız

Exclamation

düşündürücü

Kullanıcı Kişisel İmzası
[Linki Görebilmeniz Icin Üye Olmaniz Gerekiyor! Üye Olmak Icin Tiklayin...]

Etiketler
yardm

Seçenekler
Stil

Sitemiz bir " paylaşım " sitesidir. Bu yüzden sitemize kayıt olan herkes kontrol edilmeksizin mesaj/konu/resim paylaşabilmektedir. Bu sebepten ötürü, sitemiz üzerinden paylaşılan mesajlar, konular ve resimlerden doğabilecek olan yasal sorumluluklar paylaşan kullanıcıya aittir. Web sitemiz hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Illegal herhangi bir faaliyet görülmesi durumunda Yöneticilere adresine mail atıldığı taktirde mesaj, konu ya da resim en fazla 24 saat içerisinde silinecektir.